Seyahat Boyun Yastığı Nasıl Kullanılır? Seyahat Boyun Yastığı Tavsiyeleri

Seyahat Boyun Yastığı Nasıl Kullanılır? Seyahat Boyun Yastığı Tavsiyeleri

Seyahat Boyun Yastığı Nasıl Kullanılır?

Seyahat Boyun yastığı gezerken, uykuda veya dinlenmek için sandalyede otururken kullanılabilir. Yastık, kronik ve geçici boyun ağrısını azaltmak için boyun ve üst omurgayı uygun bir duruş eğrisi ile destekler ve tepki verir.

seyahat boyun yastığı
İnsanlar zaman zaman boyun ağrısı çeker.

Adım 1

Sertliği düşünün. Doktorun tavsiyesine göre, kullandığınız yastığın sertliğini değerlendirmelisiniz. Örneğin, yumuşak yastıklar, yaralanmalardan veya aniden ortaya çıkan uzun süreli hastalıklardan kaynaklanan geçici boyun ağrısını hafifletmeye yardımcı olabilir. Kronik boyun ağrısı olan hastalarda sert yastık kullanılması önerilir. Yastıklar hafızalı köpükten karabuğday kabuğuna kadar herhangi bir şeyle doldurulabilir ve sağladıkları kişisel rahatlığa göre seçilmelidir.

seyahat boyun yastığı nasıl kullanılır
kaynak: www.wikihow.com.tr

Adım 2

Uygun kalınlığı seçin. Genellikle uyurken maksimum desteğe ihtiyaç duyulur. Doğru kalınlıkta bir yastık bulmak için aşağıdaki önerileri aklınızda bulundurun: Yan yatarken, boynunuz ve başınız orta ve arka bel arasında yatay olarak durmalıdır. Sırt üstü yatarken boynunuz ve başınız sırtınız ve belinizle aynı hizada olmalıdır. Baş ve boyun herhangi bir şekilde fiziksel yaralanma veya bükülmeden korunmalıdır.

boyun ağrısı
kaynak: www.wikihow.com.tr

Uykuya dalmak için yastıkları doğru şekilde yerleştirin. Çeşitli boyun yastıkları mevcuttur, ancak temel öncül herkesin aynı olmasıdır. Yastığın birincil dışa doğru kıvrımı boyun üzerinde olmalıdır. “Kıvrımlı” bir yastık kullanıyorsanız, başınızın doğal olarak yastığa gömüldüğünü göreceksiniz.

Yastıkları seyahat için uygun şekilde yerleştirin. Seyahat boynu yastığı, köpük veya diğer dolgularla doldurulmuş U şeklinde bir tüpe benziyor. Bu U şekli, baş ve boyun için ekstra destek sağlar. Pek çok ürün, serinlik hissi veren ve migren ve baş ağrılarının etkilerini azaltan jeller içinde paketlenmiştir. Yastığın ağzını başınızın altına boynunuza yerleştirin. U şekli başınızı desteklemeli ve kulaklarınızın altında ve omuzlarınızın üzerinde uygun boyun eğriliğine izin vermelidir.

Seyahat Boyun Yastığı Tavsiyeleri

Fdm Seyahat Yastığı Şişme Boyun Tipi
  • hepsiburada.com tarafından
  • fiyat: 14,49 ₺
  • piyasadaki en ucuz ürünlerden tavsiye ederim.
  • Ürünü incelemek için resme tıklayın.

Tirşik Çorbası içinde yemek yazımızı inceleyebilirsiniz.

Rize de Gezilecek Yerler içinde gezi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Antalya Doyran Göleti içinde gezi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yöresel Kömbe Tarifi içinde yemek yazımızı inceleyebilirsiniz.

Öğrendiğiniz Bilgileri Başkalarıyla Paylaşmak İsterseniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: